Fotografijų galerijos

Šalia „Norfos“ iškils naujas prekybos centras

2022/03/30 2:48
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 2 minutės
143

Gargždiškiai netrukus sulauks dar vienų įkurtuvių. Suprojektuotas prekybos paskirties pastatas Klaipėdos gatvėje 43, už „Norfos“, link Laugalių. Šiuo metu sklype iškirsti savaime išaugę krūmai. Balandžio viduryje rengiamas viešas projekto pristatymas bei svarstymas su visuomene.

Prekybos paskirties pastatą suprojektavo UAB „Progresyvūs projektai“. Statytojai įvardijami inicialais A.J. ir A.J.
Kaip teigiama viešai skelbiamame projekto pristatyme, pastato vizuali išraiška orientuota į tipologinės grupės (prekybos paskirties) pastatams būdingą architektūrą – nuosaiki ir stilistiškai vienoda. Projektuojamo pastato fasadai – daugiasluoksnės plokštės, iš išorės tamsiai pilkos spalvos.
4423 kv. m sklype planuojama statyti 1083.70 m², vieno aukšto, 6.55 m aukščio paslaugų paskirties pastatą.
Automobilių parkavimas sprendžiamas priešais pastatą vakarinėje, pietinėje ir rytinėje sklypo dalyje projektuojamoje kiemo aikštelėje. Projektuojamo prekybos paskirties pastato prekybos salės plotas – 1050.23 m2 , šalia suprojektuotos 47 vietos automobilių stovėjimui.
Įėjimai į pastatą projektuojami iš šiaurės ir rytų pusės pro varstomas duris. Vakarinėje pastato dalyje projektuojamos pagalbinės patalpos bei pagalbiniai įėjimai.
Visas prekybos plotas suskaidytas į atskiras nuomojamas patalpas. Suprojektuotos erdvės šešioms parduotuvėms, WC lankytojams.
Numatomi du įvažiavimai aptarnaujančiam ir lankytojų transportui nuo esamo pravažiavimo šiaurinėje sklypo pusėje.
Projektiniais sprendiniais projektuojamų pastatų inžinerinis aprūpinimas numatomas iš esamų centralizuotų tinklų: šilumos, elektros, vandentiekio bei nuotekų surinkimo tinklų. Esamos dangos už sklypo ribų, kurios bus išardytos dėl inžinerinių tinklų tiesimo bus atstatytos į ne prastesnę nei buvusi būklę.
Viešas projekto pristatymas ir susirinkimas su visuomene įvyks 2022 m. balandžio mėn. 14 d. 16.00 val. nuotoliniu būdu per ZOOM platformą, nuoroda čia. Išsamus projekto pristatymas - Klaipėdos rajono savivaldybės interneto svetainėje.

Daugiau naujienų

Copyright © 2023 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram