Fotografijų galerijos

Kretingos plete - baigiamas takas, bus įjungtas apšvietimas

2021/11/29 2:21
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 2 minutės
329

Prie įvažiavimo į Gargždus, Kretingos plento gatvėje, pagaliau vėl juda darbai – tiesiamas pėsčiųjų ir dviračių takas, netrukus bus įjungtas naujai įrengtas gatvės apšvietimas.

Šiuo metu baigiamas tiesti pusės kilometro ilgio pėsčiųjų ir dviratininkų takas - darbai vyksta kasdien. Kai anksčiau darbus vykdęs rangovas bankrutavo, savivaldybei teko skelbti naują viešųjų pirkimų konkursą darbams pabaigti. Po beveik metų pertraukos, darbus čia vėl vykdo naujas rangovas – AB „Eurovia Lietuva“.  

Tikimasi, kad oro sąlygos bus palankios ir darbai bus baigti dar šiemet. Pasirašytos sutarties vertė – apie 96 tūkst. eurų, darbams bus suteikiama 3 metų garantija.

Už šią sumą rangovas atliks žemės darbus, įrengs šaligatvių dangą, bordiūrus, šulinius su vandens nuvedimu, ties ryšių tinklus.         

Praėjusią savaitę palei visą Kretingos plentą buvo pastatyti ir nauji modernaus apšvietimo stulpai. Tikimasi, kad apšvietimas Kretingos plente bus įjungtas netrukus - jau pirmadienio vakarą. Bendras čia įrengtų skirstomųjų tinklų ilgis - 1,735 kilometrai, įrengti 48 stulpai su 100 ir 50 vatų apšvietimo lempomis.

Europos Sąjungos lėšomis finansuojamu projektu siekiama didinti eismo saugumą Klaipėdos rajone. Tikimasi, kad įgyvendinus projektą sumažės eismo įvykių apšviestose gatvėse, sumažės nusikaltimų skaičius, pagerės aplinkosaugos rodikliai ir bus pagerintas Klaipėdos rajono savivaldybės estetinis vaizdas.

Daugiau nei 260 tūkst. eurų vertės viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „Elektros automatika“ įrengia apšvietimą ne tik ties Kretingos plentu, bet ir Doviluose - Gargždų gatvės atkarpoje nuo Klaipėdos iki Parko gatvės, taip pat - nuo Dovilų iki Gargždų per Kulius, Jonušuose - Durpyno ir Gėlynų gatvėse. Darbus ketinama pabaigti dar šiemet.

Daugiau naujienų

Copyright © 2024 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram