Fotografijų galerijos

Koronė sustabdė bažnyčios laikrodį

2021/11/29 3:34
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 1 minutė
268

"Koronė, kas daugiau? Ar galvojat, kad tik žmonių gyvenimą koronė stabdo? Laikrodžių gyvenimą irgi", - taip į klausimą, kas atsitiko bažnyčios laikrodžiui, atsakė klebonas kanauninkas Jonas Paulauskas.

Aną savaitę, ankstyvą rytą bažnyčios šventoriuje sutiktas kaunauninkas J.Paulauskas tikrai ne pirmą kartą turėjo pasakoti, kas nutiko, kad jau keletą mėnesių neveikia bažnyčios laikrodis. Gargždiškiai buvo įpratę žvilgtelėti į 53 metrų aukščio bažnyčios bokšte įtaisyto laikrodžio rodykles. Dabar laikrodis dieną naktį rodo tą patį skaičių - keturias valandas trisdešimt keturias minutes.

Žvilgtelėjome į "Gargždai United" archyvą - laikrodis vis tą patį laiką rodė vasarą ir rudenį. Mūsų fotografijose rubrikai "Tradiciškai" nuo liepos 17-osios visose bažnyčios fotografijose laikas vis tas pats.

Pasak klebono, ir šiandien neaišku, kada laikrodžio rodyklės vėl ims tiksėti. Pasirodo, neįmanoma prisišaukti bažnyčios laikrodžio garantinį aptarnavimą turinčios vykdyti Lenkijos įmonės meistrų.

"Mėginau ir Lietuvoje meistrų ieškoti, deja, niekas neužsima. Dar vienur kitur paklausinėjau, gal atsilieps rimtesni specialistai, - sakė J.Paulauskas. - O lenkai vis žada ir vis atideda, matyt, pandemijos išsigandę. Ta įmonė yra įrengusi laikrodžius keliose Lietuvos bažnyčiose, girdėjau, kad ir kiti kviečia meistrus atvykti, gal daugiau užsakymų surinkę atvažiuos", - vylėsi klebonas.

Daugiau naujienų

Copyright © 2023 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram