Fotografijų galerijos

LIDL ateina į Gargždus - nusipirko sklypą už 1 mln. 200 tūkst. eurų

2021/11/29 4:39
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 1 minutė
4823

Gera naujiena laukiantiems prekybos centro "Lidl" įkurtuvių Gargžduose. 

Pasitvirtino gandas, kad žemės sklypą Gargžduose iš valstybės už 1 mln. 200 tūkstančių eurų nusipirko UAB "Lidl Lietuva".

Registrų centre “Lidl Lietuva” naują nuosavybę užregistravo praėjusią savaitę - lapkričio 23 dieną. Kaip matyti iš oficialiai skelbiamų duomenų, sutartis dėl Valstybės žemės sklypo pirkimo buvo pasirašyta lapkričio 22-ąją.

Priminsime, kad valstybės žemės sklypo pardavimo aukcionas vyko dar spalio pradžioje. Visuomenei buvo pranešta, kad aukcioną laimėjo didžiausią sumą -  1 mln. 200 tūkstančių eurų - pasiūlęs pirkėjas. Tiek pasiūlyta sumokėti už beveik hektaro dydžio sklypą Dariaus ir Girėno g. 2, Gargžduose.

Pagal įstatymą, viešo aukciono laimėtojas skelbiamas tik tuomet, kai pasirašoma pirkimo-pardavimo sutartis ir ji yra užregistruojama Nekilnojamojo turto registro duomenų bazėje.

Atviro aukciono būdu parduotas valstybinės žemės sklypas yra priskirtas komercinės paskirties objektų teritorijai. Gautos lėšos už valstybės sklypo pardavimą dalijamos pusiau, viena dalis pasiekia savivaldybės biudžetą, kita - valstybės.

„Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė nepaneigė fakto, kad LIDL planuoja pėtrą Gargžduose.

„Laikomės nuostatos nekomentuoti savo plėtros strategijos, tačiau domimės plėtra įvairiuose Lietuvos miestuose. Šiuo metu valdome 59 parduotuves 23-uose šalies miestuose ir nuosekliai tęsiame savo tinklo plėtrą,” - “Gargždai United” teigė L.Skersytė.

Daugiau naujienų

Copyright © 2023 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram