Fotografijų galerijos

Nekantrauja sulaukti daugiau šviesos gatvėse

2021/11/30 5:02
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 1 minutė
508

Vos tik buvo įrengtas naujas modernus apšvietimas Kretingos plente ir įjungti naujieji šviestuvai J.Basanavičiaus gatvės pabaigoje, Kulių kaime, gargždiškiams kyla klausimų, kada gi pagaliau gatvėse rytais ir vakarais bus daugiau šviesos.

Vakar skelbėme, kad apšvietimas Kretingos plente greičiausiai bus įjungtas pirmadienio vakarą. Deja, šviestuvai nebus įžiebti ir šįvakar.

Rašė pasipiktinę gargždiškiai

“Jūsų portalas melagienas skleidžia, nešvieč tas takas Kretingos plento, jaučiuosi lyg apvogtas! Ir tegul trinkeles iki penktadienio baigia, man eiti reikia,” - “Gargždai United” rašė pasipiktinęs gargždiškis.

“Gal žinot, o gal kas pasakytų, kodėl naujieji gatvės šviestuvai Basanavičiaus g. link Dovilų vakare šviečia, o ryte - ne. Vaikai autobusų kaip laukė tamsoje, taip ir tebelaukia,” - teiravosi kita gargždiškė.

Direktorius prašo kantrybės

Klaipėdos rajono savivaldybės Administracijos direktorius Justas Ruškys “Gargždai United” skaitytojams paaiškino, kad šiuo metu Kretingos plento gatvėje ESO montuoja skaitiklį ir kai jis bus sumontuotas (tikėtina, kad šią savaitę), apšvietimas bus įjungtas.

“O Kuliuose šviestuvai ryte šviečia. Šįryt šviesos degė iki maždaug 7 val. 20 min. Apšvietimą Kuliuose - nuo J. Basanavičiaus g. link Dovilų reguliuoja ne žmogus, o astronominis laikrodis, kuris reaguoja į aplinkos apšvietimą. Pažymime, kad šiuo metu dar vyksta apšvietimo derinimas,” - kantrybės prašė J.Ruškys.

Daugiau naujienų

Copyright © 2024 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram