Fotografijų galerijos

LIDL pristatė parduotuvės Gargžduose projektą

2022/02/08 6:20
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 2 minutės
196

Du su puse mėnesio. Tiek laiko prekybos centrų tinklą valdančiai bendrovei LIDL užtruko parengti preliminarų naujosios parduotuvės Gargžduose projektą.
Vakar prekybos tinklas LIDL paskelbė apie prekybos paskirties pastato Gargžduose, Dariaus ir Girėno gatvėje 2, statybos projekto projektinius pasiūlymus bei viešą svarstymą su visuomene.
Priminsime, kad lapkričio pabaigoje LIDL įregistravo vieno hektaro sklypo nuosavybę Dariaus ir Girėno gatvėje. Šį sklypą LIDL už 1 mln. 200 tūkstančių eurų nusipirko iš valstybės. Apie pusė šios sumos papildė Klaipėdos rajono biudžetą.

Plotas - virš 2000 kv. m
„Lidl Lietuva“ užsakymu UAB „Progresyvūs projektai“ parengtuose ir vakar paviešintuose projektiniuose pasiūlymuose skelbiama, kad planuojama statyti vieno aukšto parduotuvę su 109 vietų automobilių stovėjimo aikštele.

Pastato prekybos salės plotas – 1 339, 85 kv.m, viso pastato plotas – 2 214 kv.m, aukštis – 6,9 m. Projektuojama automobilių stovėjimo aikštelė nuo artimiausio daugiabučio gyvenamojo namo, esančio kitoje Dariaus ir Girėno gatvės pusėje nutolusi 56,14 m atstumu.
Įvažiavimas į sklypą projektuojamas iš šiaurinėje pusėje, prie „Maximos“, esančio keliuko. Pagrindinis įėjimas į pastatą – iš šiaurės rytų pusės, nuo Dariaus ir Girėno g.

Kraus toliau nuo daugiabučių
Krovininių automobilių rampa numatoma vakarinėje pastato pusėje, toliau nuo daugiabučių.
Šiaurinėje pastato dalyje projektuojamos pagalbinės patalpos, taros supirktuvė, kepykla, prekių pristatymo zona. Vakarinėje statinio pusėje projektuojamos prekių priėmimo ir pristatymo patalpos bei sanitariniai mazgai. Į prekių priėmimo patalpą suprojektuotas patekimas iš lauko pro duris. Prekės kraunamos per pakeliamus vartus. Prie vartų projektuojama mechaniškai kilnojama multiplatforma ir vartus apgaubianti guminė tarpinė. Vakarinėje pusėje projektuojamos techninės patalpos: elektros įvado patalpa ir šilumos punkto – vandens apskaitos patalpa. Patekimas į šias patalpas suprojektuotas iš lauko.
Viešas projekto svarstymo susirinkimas įvyks vasario 25-ąją, 15 val., nuotoliniu būdu per ZOOM platformą (nuoroda). Pastabų bei pasiūlymų laukiama ir iš visuomenės.

Daugiau informacijos apie projektą ČIA.

Daugiau naujienų

Copyright © 2023 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram