Fotografijų galerijos

“Žemės kirmėles” sudomino Rasos Petrauskienės komandiruotė

2021/11/30 5:05
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 2 minutės
1323

Rasos Petrauskienės komandiruotė į Briuselį sudomino nežinomus piliečius. Pasivadinę pseudonimu “Žemės kirmėlės”, vakar vakare regiono žiniasklaidai jie išplatino laišką su klausimais ir siūlymu pasidomėti, kur leidžiami mokesčių mokėtojų pinigai.

“Nėr durnių šiais laikais”

“Gerb. Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė iki gruodžio 2 d. komandiruotėje Briuselyje. Ar ji ten sprendžia svarbius su savivaldybe susijusius klausimus? Abejojam. Kiek žinom, ten konservatorių organizuojama pramoginė, pažintinė kelionė, į kurią kviečia prof. Liudas Mažylis. Kelionė apmokama organizatorių lėšomis, tai gal ir viskas “ok”. Bet mūsų gražuolė – komandiruotėje Briuselyje. Tai reiškia, kad jai visą laiką mokamas atlyginimas plius komandiruotpinigiai. Beje, nuo pat šeštadienio, nors foto “feisbuke” rodo, kad ji savaitgalį leido Berlyne, - savo laiške rašo “Žemės kirmėlės”. - Žmonės, dalyvaujantys tokiose kelionėse, dažniausiai naudoja savo atostogas. O ponia Petrauskienė nėra durna. Kam naudoti atostogas, jei gali būti komandiruotėje, gauti pinigus ir dvigubą apmokėjimą savaitgalį, o po to, matyt, sutaupytas atostogas ir papildomus pinigus panaudoti šventiniu laikotarpiu. Nu, nėr durnių šiais laikais. Kiek pamenam, ponia Rasa norėjo išvalyti seną pelkę, bet, matomai, pati įklimpo ir jau grimzta šitam liūne. Tiek ir liko iš skambių žodžių, etiško elgesio ir kitų elito kalbų. Gal čia turėtų susidomėti ir etikos komisija? Dėkojame, jei pasidomėsite,” - žiniasklaidai teigė piliečiai.

Kuruoja tarptautinius santykius

Šiandien Klaipėdos rajono savivaldybės  Administracijos direktorius Justas Ruškys “Gargždai United” teigė, kad jo pavaduotoja R.Petrauskienė gavo oficialų kvietimą vykti į Europos Parlamentą. 

“Atsižvelgiant, kad pavaduotoja kuruoja bendradarbiavimo ir tarptautinių santykių sritį, jos dalyvavimą regionų specializacijos rengimo darbo grupėse, prisidėjimą prie strateginių dokumentų rengimo ir jų vykdymo, taip pat į naują ES investicinį laikotarpį bei tai, kad ji dalyvaus susitikimuose, kuriuose bus svarstomos pagal kuruojamas sritis aktualios temos, buvo pritarta jos prašymui dėl komandiruotės”, - teigė J.Ruškys.

Komandiruotpinigiai - 61 eur per dieną

Pasak savivaldybės administracijos vadovo, R.Petrauskienei, įstatymo nustatyta tvarka bus mokami dienpinigiai. Vadovaujantis įstatymu, dienpinigių norma Belgijos karalystėje – 61 Eur per dieną. 

“Už komandiruotę savaitgalio dienomis pavaduotojos prašymu nėra apmokama dvigubai, neskirtos papildomos atostogų dienos, taip pat nėra apmokamos kelionės bei apgyvendinimo išlaidos”, - tikino J.Ruškys. 

Oficialiai Klaipėdos rajono savivaldybės tinklapyje skelbiamoje R.Petrauskienės darbotvarkėje pažymima, kad lapkričio 24–26 d. pavaduotoja atostogauja, o lapkričio 29 – gruodžio 2 d. yra komandiruotėje Briuselyje.

Daugiau naujienų

Copyright © 2023 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram