Fotografijų galerijos

Rinkos aikštėje pašto automobiliai stovi legaliai (papildyta)

2021/12/02 10:04
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 2 minutės
1088

Kai neranda, kur pastatyti automobilio miesto centre, gargždiškiai piktinasi, kad darbo dienomis užkimštoje Rinkos aikštėje, stovi ir keliolika „Lietuvos pašto“ automobilių.

Gargždiškiai teiraujasi, kodėl paštininkų automobiliai užkemša Rinkos aikštę.

„Kodėl kitos įmonės nuomoja aikšteles, moka pinigus, o pelno siekianti pašto organizacija užkemša Gargždų centrą savo tarnybiniais automobiliais ir taip mažina automobilių stovėjimo vietų skaičių miesto centre? Kas būtų jei kokia „Vlantana“ suvarytų savo automobilius į miesto centrą ir pareikštų, kad tai vieša visuomenės poreikiams skirta vieta? Ar pareigūnai negali bausti, sutramdyti pašto savivalės? Gal paštas gavo iš policijos ar savivaldybės leidimą? Ar tai legalu?“- klausė „Gargždai United“ pilietis.

Policija pažeidimų nemato

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas Ramūnas Norvilas „Gargždai United“ teigė, kad šitas klausimas iki šiol niekada nebuvo piliečių oficialiu skundu keliamas, niekas dėl tokios situacijos į policiją nesikreipė. 

„Kelio ženklai ten stovėti nedraudžia tiek pašto, tiek miestelėnų automobiliams. Šalia Rinkos aikštės yra įsikūręs „Lietuvos paštas“, tikėtina, kad aplink pastatą ir dalis žemės jiems priklauso. Į šį klausimą tiksliau atsakytų pašto ar savivaldybės atstovai, nes policija neturi pretenzijų ir šitoje vietoje jokių pažeidimų nemato,“ - „Gargždai United“ teigė R.Norvilas.

Dėl pokyčių savivaldybė tariasi su paštu

Klaipėdos rajono savivaldybės Administracijos direktorius Justas Ruškys patvirtino, kad pastatas, prie kurio statomi automobiliai, priklauso paštui, sklypas po pastatu – taip pat. Tačiau pati Rinkos aikštė – viešo naudojimo. 

„Ten automobilius gali statyti tiek gyventojai, tiek pašto darbuotojai, tiek miesto svečiai ar lankantys pamaldas. Ten gali stovėti ir tarnybiniai pašto automobiliai, kurie tai atvyksta, tai išvyksta. Tam Savivaldybės leidimo nereikia. Tačiau šioje teritorijoje, Rinkos aikštėje, planuojami pokyčiai, turime viziją, dėl kurios diskutuojame ir deramės su Lietuvos paštu,“ - patikino J.Ruškys.

Laiškininkai stovi trumpai

„Lietuvos pašto“ atstovė Monika Pulokė „Gargždai United“ teigė, kad įstaiga savo veikloje laikosi visų numatytų kelių eismo taisyklių.

„Statydami pašto automobilius Rinkos aikštėje taisyklių taip pat nepažeidžiame. Laiškininkai didžiąją dalį darbo dienos praleidžia apylinkėse, prie pašto grįžta tik į darbo dienos pabaigą, kai centre automobilių būna mažiau. Automobilius laiškininkai stato tvarkingai, kad užimtų kaip įmanoma mažiau vietos,“ - patikino pašto atstovė M.Pulokė.

Daugiau naujienų

Copyright © 2023 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram