Fotografijų galerijos

Turgaus Kalėdų mugėje - originalios idėjos kalėdinėms dovanoms (fotogalerija)

2021/12/17 6:22
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 1 minutė
204

Gargždų turgus kuria naujas tradicijas. Šiandien prasidėjusi, rytoj turguje tęsis didžioji Kalėdų mugė.

Šiandien popietę turgus buvo sausakimšas ir pirkėjų, ir prekeivių. Į Kalėdų mugę turgaus administracija prisikvietė ir netradicinių pardavėjų, tad gargždiškiams yra ir į ką akis paganyti, ir dėl ko piniginę atverti.

Šventinę nuotaiką turguje kūrė visą dieną skambanti kalėdinė muzika, galimybė įsigyti karšto kalėdinio vyno be alkoholio, kalėdine atributika padabintos dovanų pakuotės, originalūs gaminiai.

Gargždiškiai jau šiandien Kalėdų mugėje rinkosi eglutes, kalėdinius vainikus, pirko neįprastus saldumynus, kepinius, medų, o dovanoms rinkosi ir rankų darbo produktus, ir tradicines smulkmenas - kosmetikos produktus, rankų darbo žvakes, kojines, saldumynus, papuošalus.

Mugėje galėjai aptikti net į rankų darbo žvakes supakuotą "kalėdų dvasią".

Rytoj Kalėdinė mugė turguje vyks nuo pat ryto iki pavakarės. Pasižvalgykite fotogalerijoje, gal rasit dėl ko ryt užsukti į turgų. Gryname ore, skambant Kalėdų dainoms, pasišnekučiuojant su pardavėjais, kalėdinė pirkinių karštinė gali pasirodyti ir visai smagi pramoga. Palaikom vietos ir smulkiuosius verslus.

Daugiau naujienų

Copyright © 2024 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram