Fotografijų galerijos

Vėjas nudraskė Gargždų herbus, dingo gatvių apšvietimas

2022/01/17 11:28
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 2 minutės
177

Po audros, savaitgalį ir pirmadienio rytą, kai kuriose miesto gatvėse gargždiškiai maklinėjo patamsiais - neveikia gatvių apšvietimas.

Kaip rašė „Gargždai United“ skaitytojai, savaitgalį gatvių apšvietimas neveikė Laukų, Liepų, Užuovėjos, Aušros, Vasario 16-osios, dalyje Kvietinių, Žemaitės ir kitose gatvėse.

Audra taip pat nudraskė daugiau nei 30 Gargždų miesto herbą simbolizuojančių šviestuvų, įrengtų ant apšvietimo stulpų Klaipėdos, Kvietinių, Dariaus ir Girėno gatvėse bei Kretingos plente.

Kaip „Gargždai United“ teigė Gargždų seniūnės patarėjas Valdemaras Žigus, gatvių apšvietimas Gargžduose jau tvarkomas, sutriko dėl gedimo elektros skydinėje. Planuojama, kad bus atstatytas iki šio vakaro.
Pasak V.Žigaus, herbai, kurie dabar ant apšvietimo stulpų laikosi tik ant laido, bus nukabinami šiandien, ruošiamasi nukabinti visus herbus Kretingos Plento gatvėje.
„Po šios audros teks taisyti apie 30 herbų. Kabinant herbus iš naujo, bus tvirtinami kiti laikikliai ir papildomai bus bandoma dėti sutvirtinimus ant apšvietimo stulpų Kretingos plento bei Dariaus ir Girėno gatvėse, nes ten, šalia atvirų laukų, didžiausias vėjas. Dėl herbų taisymo kainos bus tariamasi ir deramasi su gamintoju,“ – „Gargždai United“ sakė Gargždų seniūnijos atstovas.

Šiuo metu prie įvažiavimo į Gargždus nekabo ir Lietuvos vėliava. Gargždų seniūnijos darbuotojai vėliavą nukabino penktadienį, reaguodami į orų prognozes apie uraganinį vėją.

Pasak sinoptikų pirmadienio dieną orus lems aktyvus ir vėjuotas ciklonas, pūs stiprus vakarų, šiaurės vakarų vėjas, gūsiai sieks 17–22 m/s, vietomis 23–27 m/s, pajūryje 28 m/s. Toks vėjas gali laužyti medžių šakas, išversti silpniau įsitvirtinusius ar sutrešusius medžius, iš vietos paslinkti lengvesnius daiktus ar apgadinti silpnesnės konstrukcijos pastatus.

Daugiau naujienų

Copyright © 2023 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram