Fotografijų galerijos

Vėluoja „vaiko pinigų“ mokėjimas

2022/01/12 3:28
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 1 minutė
178

7920 Klaipėdos rajone gyvenančių šeimų vėliau nei įprasta sulauks “vaiko pinigų” už gruodžio mėnesį.

Į „Gargždai United“ kreipėsi moteris, kuri įprastu laiku – 10 mėnesio dieną, nesulaukė išmokos vaikui („vaiko pinigų“) ir prašė sužinoti, ar ilgai teks laukti vėluojančių pinigų.
Valstybės biudžeto lėšos savivaldybėms sausio mėnesį yra pervedamos vėliau nei įprastai, todėl išmokų vaikams išmokėjimas užtrunka.
Klaipėdos rajono savivaldybės Paslaugų ir civilinės metrikacijos skyrius informavo, kad šiuo metu Klaipėdos rajono savivaldybė lėšų dar nėra gavusi.

„Vaiko pinigai“ bus pradedami mokėti iš karto, kai tik bus gautos Valstybės biudžeto lėšos išmokoms mokėti. Tikimasi, kad lėšos bus gautos sausio 13 dieną, mokėjimai atliekami nedelsiant.


Sausio mėnesį išmokos bus išmokėtos 7920 šeimų Klaipėdos rajono šeimų.
2021 metais išmokos dydis kiekvienam vaikui yra 70 Eur, o gaunantiems papildomą išmoką – 41,2 Eur.
Nuo 2022 m. sausio 1 d. keitėsi išmokos dydžiai.

Kiekvienam vaikui bus mokama 73,5 Eur, gaunantiems papildomą išmoką – 43,2 Eur. Padidintas išmokas gavėjai gaus jau vasario mėnesį – už sausį.
Išmokų vaikams skyrimo ir mokėjimo nuostatuose yra numatyta, kad išmokos vaikams yra mokamos už praėjusį mėnesį iki einamojo mėnesio 25 dienos.

Daugiau naujienų

Copyright © 2023 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram