Fotografijų galerijos

Elektros sutrikimus taiso 177 brigados

2022/01/31 2:42
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 1 minutė
160

Po vakar praūžusios audros, dalis gyventojų Klaipėdos rajone dar neturi elektros. Itin galinga audra talžė visą Lietuvą – dalis gyventojų vakar ir šiandien susidūrė su elektros energijos tiekimo sutrikimais.


Kaip "Gargždai United" šiandien popietę sakė ESO Ryšių su visuomene projektų vadovas Paulius Kalmantas, su elektros tiekimo sutrikimais vis dar susiduria apie 20 tūkst. klientų visoje Lietuvoje.

Linijos trūko ne po kartą
Daugiausia gedimų fiksuojama pietvakarinėje šalies dalyje – ten, kur audra buvo stipriausia.
Pagrindinė elektros energijos persiuntimo nutraukimo priežastis yra dėl galingos audros pažeistos elektros oro linijos.
Pasak P. Kalmanto, šios vėtros atveju, energijos tiekimo atstatymą sunkino ir tai, jog itin stiprus vėjas nutraukdavo elektros energiją pakartotinai, taip pat kėlė pavojų vykdant gedimų šalinimą, keliai nutolusiuose vietovėse sudėtingai pravažiuojami bei itin slidūs.

Taiso 3000 gedimų
Masinius elektros tinklo sutrikimus šalina net 177 brigados, tačiau vien šiuo metu atskirų gedimų elektros tinkle, įskaitant ir pavienius gedimus, yra virš 3 tūkst.
"Apgailestaujame dėl susidariusiosios situacijos ir dedame visas pastangas, kad pašalintume gamtos sukeltus sutrikimus kuo greičiau bei atstatytume elektros tiekimą," - kantrybės prašė ESO atstovas.
P. Kalmantas priminė, kad elektros sutrikimą patogiausia registruoti internetu adresu eso.lt/registruotigedima ar visą parą veikiančiu nemokamu trumpuoju telefonu 1852, tačiau masinių atjungimų metu skambučių centras būna itin apkrautas, todėl jeigu yra galimybė rekomenduojama gedimą registruoti internetu. Prieš registruojant internetu ar telefonu verta patikrinti, ar sutrikimas jau nėra fiksuotas ir pažymėtas atjungimų žemėlapyje, kurį galima patikrinti eso.lt/zemelapis.

Daugiau naujienų

Copyright © 2023 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram