Fotografijų galerijos

PGR testas - nuo šiol ir pėsčiomis

2022/02/01 5:11
Reda Baltinaitė
Skaitymo laikas: 2 minutės
172

Pasidaryti PGR testą gargždiškiams nuo šiol bus paprasčiau. Gargžduose atlikti PGR testą bus galima ir nesirūpinant, kaip nuvažiuoti į mobilų tyrimų punktą, jei neturi automobilio. Savivaldybė sudarė sutartį su privačia laboratorija „Antėja“, neseniai įsikūrusia Gargžduose, Klaipėdos g. 40. Į šį mobilųjį punktą galima atvykti pėsčiomis, nemokami PGR testai čia bus atliekami 4 valandas per dieną.

Šiandien Klaipėdos rajone koronavirusu serga 1 250 gyventojai. Praėjusią parą nustatyta 118 naujų COVID-19 atvejų.

Klaipėdos rajono savivaldybė šiandien pranešė, kad, sparčiai augant COVID-19 ligos atvejų skaičiui, padidėjo ir testavimo dėl koronaviruso poreikis, todėl Klaipėdos rajone didinamos testavimo dėl COVID-19 apimtys. Mobilusis punktas Gamyklos gatvėje veiks ilgiau, sudaryta sutartis su privačia klinika dėl nemokamų PGR tyrimų, jie taip pat bus atliekami ir poliklinikose.

Šiuo metu Klaipėdos rajone nemokamus PGR tyrimus galima atlikti dviejose vietose: nuo pandemijos pradžios veikiančiame mobiliajame punkte, esančiame Gamyklos g. 29, Gargžduose, arba UAB Diagnostikos laboratorija „Antėja“, esančioje Klaipėdos g. 40 Gargžduose (įėjimas iš kiemo pusės). Į šį mobilųjį punktą atvykstama pėsčiomis.

Mobilusis punktas Gamyklos g. 29 nuo šiol dirbs nuo 8 iki 20 val. darbo dienomis ir šeštadieniais. Čia tyrimai atliekami atvykus automobiliu.
Registracija PGR tyrimui į abu mobiliuosius punktus vykdoma karštąja linija 1808 arba internetu – 1808.lt. Registruodamiesi per sistemą galima matyti laisvą laiką ir vietas, kur gali atlikti tyrimus ne tik Klaipėdos rajone, bet ir visoje Lietuvoje.

Kaip teigiama savivaldybės pranešime, asmenims, turintiems simptomų, būdingų koronavirusui, PGR tyrimai gali būti atliekami ir poliklinikose. Asmuo turi kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris turi užtikrinti, kad tyrimas būtų atliekamas kaip įmanoma greičiau asmens sveikatos priežiūros įstaigoje.

Daugiau naujienų

Copyright © 2023 Gargždai United Privatumo politika
apartmentcamera-videomap-markermagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram